top of page

Naši drazí zákazníci a kamarádi, rády bychom Vás pozvali na Halloween párty k nám do Naty Šaty s 20% slevami a modní přehlídkou. 

Kdy ? ve středu 26.10.2022
V kolik ? 18-22h
Kde ? v Naty Šaty (Sokolovská 467/114)
Vstup ? 100Kč (v kostýmu ZDARMA) 

Máme pro Vás připravený strašidelný a crazy program, jak je u nás zvykem. Ti kteří milují show, tak je tato párty přesně pro Vás. 
Můžete se těšit na jedinečnou modní přehlídku Naty Šaty, ve které představíme Halloween a zimní kolekci, další z programu vystoupí fantastická Foxy Lake se svojí Burlesque show Gilda a na závěr Travesti show od Wendy Adkins, která Vás bude provázet celým večerem i jako moderátorka. Pokud budete mít náladu na něco tajemného, tak pro Vás máme výklad karet a numerologii, kde můžete  nahlédnout do své budoucnosti.
Dále se můžete těšit na slevy -20%, tombolu, welcome drink, mini wine bar, tapas a super hudbu. 
Přijďte k nám v kostýmu nebo masce a máte vstup zdarma. Pokud nemáte ani jedno, můžete se nechat strašidelně nalíčit od AdelaMUA. 
Budeme se na Vás moc těšit a brzy na viděnou!
Katy a Naty z Naty Šaty

Uplynulé události 

Kdy? 26/05/2022V kolik? Vstup otevřen od 19:00, začátek akce od 20:00Kde? Fashion club, Náměstí republiky 8

Alternativní obchod s oblečením Naty Šaty pořádá další velkolepou fashion show, která se uskuteční 26/05/2022 v prostorách Fashion clubu. 

Máme pro Vás připravenou módní přehlídku nové kolekce obchodu Naty Šaty, ale také první autorskou kolekci majitelky obchodu Naty. 

V bohatém doprovodném programu se můžete těšit na první křest video klipu talentové hudební skupiny, extravagantní taneční vystoupení, taneční vystoupení s africkými bubny a na spoustu dalších uměleckých zážitků. Originální módní přehlídku doplní svými šperky moderátorka a satirička Zuzana Bubílková, která vystoupí také jako modelka.

Na terase Fashion clubu s výhledem na Prahu si můžete vychutnat welcome drink a ochutnávky od našich sponzorů. 

Budeme se na Vás těšit

Naty Šaty

 

Předprodej 14.04 – 15.05.2022

Vstupné: 450,-Kč 

Vstupenky jsou k zakoupení na prodejně Naty Šaty (Sokolovská 467/114, Karlín) nebo online na www.natysaty.cz

 

Pro skupiny více jak 6 osob si prosím rezervujte místo na telefonním čísle nebo e-mailu

 

+420 608 477 120 Katy Moravcová

natysatymoravcova@gmail.com

bottom of page